Proboszcz

Opublikowano: czwartek, 10, październik 2013 09:34
Odsłony: 15425

ks. Rudolf Świerc

Data święceń: 1992-06-20
 
Pełnione funkcje:
[ 2004-05-14 - nadal ] proboszcz - Opole, św. Apostołów Piotra i Pawła
[ 2013-10-17 - nadal ] dziekan - Opole
[ 2011-09-06 - nadal ] dyrektor rejonowy Caritas - opolski
[ 2010-11-04 - nadal ] członek Rady Kapłańskiej z wyboru - Rady diecezjalne
[ 1992-08-29 - 1998-08-23 ] wikariusz - Racibórz, Wniebowzięcia NMP
[ 1998-08-23 - 2003-08-19 ] wikariusz - Opole-Szczepanowice, św. Józefa
[ 2003-08-19 - 2004-05-14 ] administrator - Opole, św. Apostołów Piotra i Pawła
[ 1998-09-21 - 2006-09-01 ] diecezjalny duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza - duszpasterstwo specjalistyczne